Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]