Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej szczegółów o tej marce

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, szwalni, montowni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]