Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Więcej o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje wiele pozytywnych opinii zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]