Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej o Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból ramion i szyi oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, kolana, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]