Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi chorujących na różne dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]