Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skoncentrować się na określonej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]