Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Vitberg. Więcej informacji na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]