„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]