30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ przeczytasz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]