Zalety boksów dachowych – pojemność i komfort podróży

Znajdź boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Kontakt z firmą:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]