Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Uzyskaj pomoc złotnika Kraków. Kliknij tutaj.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomal wszystko, wciąż jest wiele produktów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Zalety odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego pierścionka, łańcuszka bądź broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej porady jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na imieniny, komunię czy ślub.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą dodatkowe usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli zerwał się nam wisiorek lub odpadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Zmieni też obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy prezent, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu trzymamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]