Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Neutralizatory zapachu znajdziesz na http://tinyurl.com/yxooason

Na to, jak mieszkanie będzie postrzegane przez gości, ma wpływ nie tylko jego wystrój. Jednakowo ważne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszystkich źródeł niemiłych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, dzięki którym możemy zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy całkowicie je usunąć, jest w istocie szeroki. Bardzo dobre efekty daje stosowanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – koncentraty i wkłady do muszli

Neutralizatory zapachu mają przeróżne formy, dzięki czemu bez trudu dobierzemy je do naszych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej występują profesjonalne neutralizatory zapachu to koncentrat w płynie. Trzeba rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a potem przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują również inne postacie – przykładowo kostek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia niektórych substancji albo we wskazanych godzinach.

Neutralizatory zapachu – szerokie zastosowanie

Profesjonalne odświeżacze powietrza, odmiennie do środków stworzonych z myślą o wykorzystaniu w domu, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład kluby, stacje benzynowe oraz lokale gastronomiczne, jak również placówki takie jak urzędy i przedszkola oraz pozostałe podmioty posiadające własne, ogólnodostępne toalety.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]