Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Znajdź bransoletki z koralikami

Kiedy pragniemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, ale nie będą już takie oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najłatwiejszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy skomponować unikatową biżuterię.Jak własnoręcznie wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Metodę Peyote używamy, kiedy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania takiej bransoletki potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej czasochłonny od wcześniej opisanej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia barw.
Obecnie powszechne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć bardzo ładne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]