Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wielu ludzi sądzi, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral często spotykany jest w kolorach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]