Wisiorki srebrne

Kliknij tu, aby zamówić wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]