Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie, oraz całoroczne. Wybór właściwego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Proste w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż oraz demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.