Tania, ale efektowna biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Zamów biżuterię Swarovskiego

Kryształy wyglądają naprawdę świetnie, jednak nie wszyscy mogą pozwolić sobie na ich zakup. Na szczęście w sklepach jubilerskich dostępne są również mniej kosztowne alternatywy dla tych kamieni. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wytwarzania sięga dziewiętnastego stulecia, gdy Daniel Swarovski wynalazł urządzenie do szlifowania szkła kryształowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki stosowane są zarówno w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych lub też na obuwiu.

Jak rozpoznać biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło kryształowe. Technologia ich wyrobu jest owiana tajemnicą – wiemy tylko, iż stosuje się w tym celu dedykowane urządzenia, zaś cały proces odbywa się w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od naturalnego kamienia. Wśród masy imitacji odróżnia się w szczególności precyzyjnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina naturalne minerały.

Typy biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Firma produkuje także wiele produktów – sprzedaje kryształki producentom telefonów komórkowych lub lamp. Warto też zaznaczyć, iż firma jest wytwórcą sprzętu optycznego oraz odblasków – na przykład tych, jakie stosowane są w krajowych znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki czy broszki – są głównym i najbardziej dostępnym produktem tej marki. Można je kupić w markowych sklepach , jak i w sklepach online, które prezentują zdecydowanie szerszy asortyment.