Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Znajdź pastę do mycia rąk na verdeavis.pl

Kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy rzemieślnicy – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry. Są nimi głównie różnego typu smary, sadze, oleje, farby, jak również, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najefektywniejsza jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasta do rąk – jak działa?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych preparatów myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past wzbogacają je o specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona np. w warsztatach samochodowych

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się także w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w czasie porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]