Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]