Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Zobacz aktualną ofertę sklepu z winem online.

Wino to niezrównany kompan romantycznych obiadów, rodzinnych przyjęć okolicznościowych i ważkich wydarzeń. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta aromatów, smaków i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa wśród wszystkich alkoholi.

Potrzebujesz wina o unikatowym smaku? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Przygotowując ważną uroczystość lub kupując wino dla siebie na ogół sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Kupimy tam pospolite wina w rozsądnej cenie, jednakże z rzadka oferowane są tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym aromacie. Na dodatek nierzadko przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, bowiem kadra sklepu przeważnie nie dysponuje odpowiednią wiedzą, by rzetelnie pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie dobrać wino pod planowany posiłek albo które szukają nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – wino z każdego zakątka świata

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica ma w ofercie nie tylko pieczołowicie wybrane wino z całego świata (np. z Rumunii czy z Hiszpanii, ale też miody pitne, cydry i nalewki oraz ręcznie sporządzane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które rewelacyjnie nadają się na eventy z pokaźną liczbą gości i których zaletą jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości trunku. Sklep Winnica sam sprowadza wina, toteż oferowane są tu alkohole nie spotykane zwykle na lokalnym rynku. Winnica prowadzi również szkolenia oraz degustacje, a na zlecenie odnajduje i importuje do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu solenizantowi prezentu z winem.

Kontakt z firmą:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]