Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Chcesz kupić akcesoria jeździeckie? Wejdź na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]