Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać koloru dowolnym wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele typów. Można je podzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Zazwyczaj jest to nieskomplikowany w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia poliester.
Z uwagi na przeznaczenie dzielimy rolety na okienne i ścienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z większą ilością modułów lub wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Ze względu na fakt, że rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak wciąż rosnące grono producentów, obecnie rolety można nabyć w dość atrakcyjnych cenach. Na co dzień ceny są niskie, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż sprawiają, że tego rodzaju osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz nie brakuje.