Profesjonalne środki czystości

Chcesz kupić ekologiczne środki czystości? Wejdź na verdeavis.pl

Żeby zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla ekip sprzątających, jak i klientów indywidualnych

Oferta chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, tłustych osadów, graffiti czy też ognisk pleśni.

Chemia profesjonalna – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie wystawionych na destrukcyjne działanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]