Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Więcej o łańcuszkach celebrytkach

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem buntu i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]