Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Poszukujesz części zamiennych Renault? Wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]