Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Atuty namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Do wyboru mamy również kilka kolorów maskownic.