Najpopularniejsze akcesoria do rolet

Haczyk montażowy, napinacz łańcuszka, mechanizm do rolety i płytka montażowa to popularne i często nabywane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i instynktowny – każdy w swoim domu przymocuje je we właściwym miejscu, bez potrzeby wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główny atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Myślisz o kupnie rolet wewnętrznych? Oto pakiet akcesoriów, który dostaniesz od producenta:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
W trakcie korzystania z rolet wewnętrznych niektóre akcesoria mogą się wysłużyć. Oczywiście nowoczesne akcesoria do rolet mają najwyższą jakość, ale jeśli zadziała na nie zbyt wysokie obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Przydarzyć się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeśli nazbyt mocno rozchylimy okno. Nie ma potrzeby od razu wymieniać wszystkich rolet, wystarczy dokupić parę małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej drobnej naprawie będą działać jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień i noc to propozycja dla osób, którym zależy na kontroli ilość światła docierającego do mieszkania, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Zestaw akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Są wśród nich elementy, które służą rozwijaniu oraz zwijaniu rolet. Bezcenną pomocą w instalacji i późniejszej eksploatacji będzie łańcuszek i napinacz. Celem napinacza jest prawidłowe zwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie poplącze się ani nie przytnie.