Mieszkanie w nowoczesnym stylu – sprawdź sklep Deco Skład!

Zamów nowoczesną zastawę stołową.

Najbezpieczniej czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim miejscu możemy szybciej wypocząć po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak ważne jest dbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom albo dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Akcesoria kuchenne i meble do sypialni kupisz w Deco Skład

Deco Skład oferuje akcesoria, dekoracje oraz meble wykonane w modnym od wielu lat stylu skandynawskim. Jego podstawowym wyznacznikiem jest prosty design, spora miara surowości oraz skupienie się na zastosowaniusurowców naturalnych. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – używane są tu zarówno elementy folkowe, a zarazem widoczne są tu też silne dążenia, aby aranżować mieszkania w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć online albo odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odnajdziesz bogatą selekcję dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, jak również ozdób i mebli do przedpokoju, sypialni dziecka oraz salonu. Tu kupisz tekstylia do kuchni i piękne nowoczesne zastawy stołowe, którymi zachwycą się domownicy i goście, a także akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania. Jeśli pragniesz gustownie zaaranżować łazienkę, spraw sobie akcesoria i komplety łazienkowe starannie wyselekcjonowane z asortymentu uznanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś miłośnikiem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład znajdziesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i inspirujące pomysły na podarunki

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie przekazuje wiele interesujących wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam otrzymasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, kupna wygodnych sprzętów czy doboru odpowiednich akcesoriów oraz dodatków współgrających z konkretnym stylem. To też interesujące propozycje podarunków dla bliskich z okazji różnorodnych rocznic, świąt oraz imprez. Warto zaglądać na ten blog regularnie, żeby być stale na bieżąco z najpopularniejszymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Kontakt z firmą:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]