Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

Więcej o matach gumowych przemysłowych na verdeavis.pl

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – do czego służy?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także zmniejszają ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te absorbują bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]