Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Jeśli szukasz przyłbicy ochronnej, koniecznie wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który opanował wszystkie kraje, całkowicie przeistoczył nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie najczęściej przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Co jednakże uczynić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka mini przyłbica zabezpiecza tak samo jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za nieporęczne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed kontaktem z patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi plusami są komfort, solidność i niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) za pomocą popularnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla ludzi starszych i sportowców

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież na pewno doceni też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]