Kolczyki z koralem

Dowiedz się więcej o kolczykach z koralem na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. W przeszłości, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed demonami. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do tamowania krwotoków. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga również w zdobywaniu umiejętności negocjacyjnych. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nigdy nie są ani za bardzo strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci wdzięku.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]