Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Zobacz kolczyki sztyfty na www.bizutik.pl.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale także rodzaj mocowania. Na rynku znajdziemy różne typy mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią prostotę oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne imprezy, a także te, które bez problemów można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do zwykłych strojów. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się prawie równie korzystnie, co prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]