Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie do wnętrza? Atutów tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna właściwość. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Jaki model najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Całkowita możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, iż produkty te będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element ozdabiający mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na specjalne żądanie klienta istnieje także możliwość spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowego wymiaru.