Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Dowiedz się więcej o słoikach hurt.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym doskonale radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój smaczny, autorski bądź ekologiczny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, żeby wyrób długo zachował świeżość, a więc najlepiej w butelki oraz słoiki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie – czy warto?

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo smalec na kanapki, dżemy bądź żurek, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety zwykle można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania wina, piwa lub soków) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można też nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]