Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

Dystrybutor książek - zobacz co może Ci zaoferować.

Literatura ubogaca życie i jest doskonałą odskocznią od codziennych problemów. Pomimo rozwoju w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są internet, telewizja i filmy, książki wciąż będą ważną częścią naszego życia, bo także obecnie rodzice na ogół starają się, żeby ich dzieci sporo czytały.

Książki to doskonały sposób na rozszerzanie słownictwa

W ostatnich latach książki nie są tanią rozrywką, zwłaszcza dlatego, że od roku 2020 cena papieru wciąż rośnie. Lecz nie znaczy to, iż powinno się przestać kupować papierowe książki, zupełnie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko na platformach streamingowych. Ciężko przytoczyć wszelkie benefity jakie przynosi codzienne oddawanie się książce. Lektura przed snem pozwala błyskawicznie się rozluźnić i daje oczom odpoczynek od szkodliwego wpływu światła niebieskiego emitowanego przez otaczające nas zewsząd ekrany telewizorów, komputerów oraz smartfonów. Zapewnia to dobry sen, a w efekcie także generalnie lepsze samopoczucie. Regularne czytanie książek to również najlepsza metoda na rozszerzanie słownictwa, a więc dokładniejsze formułowanie swoich myśli w mowie i pisemnie. Książki poszerzają też horyzonty, bowiem pozwalają poznać przekonania i postrzeganie świata ludzi z odległych kręgów politycznych, kulturowych czy religijnych.

Gdzie kupować książki – wybierz internetową księgarnię

Coraz więcej kłopotów sprawia dzisiaj nabywanie nowych publikacji w tradycyjnym sklepie. Małe rodzinne księgarnie bankrutują ze względu na bardzo wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast sieci marketów w swojej ofercie posiadają tylko utwory najbardziej znanych literatów, gdyż jest to towar, który zawsze się sprzeda. Entuzjastom mało znanych lektur, wciąż poszukującym nowinek i czerpiącym radość z czytania utworów debiutujących pisarzy, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, nierzadko oferujących również sprzedaż hurtową. Zakup książek w sieci jest naprawdę wygodne i zwykle o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie online regularnie dają niemałe rabaty (także na nowości wydawnicze), mają w magazynach powieści z mało znanych wydawnictw i bardzo często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą darmową wysyłkę.

Kontakt z firmą:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa