Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Zamów bryczesy do jazdy konnej

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Ważne są również walory użytkowe – liczne kieszonki czy elastyczne zakończenia nogawek.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]