Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zamów etykiety na wódkę weselną

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na urodziny, Sylwestra bądź ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale także dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, dodając na nich informację o imionach Państwa Młodych, dacie i miejscu ślubu lub słowa podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych wzorach oraz kolorystyce, dlatego bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj własne przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a następnie wręczasz je znajomym albo rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwyczajnej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]