Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Zamów kolczyki z cyrkoniami

Idealnym prezentem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby świetnie harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, mające znakomite właściwości optyczne. Połyskują w słońcu kryształowym blaskiem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Ich wygląd znakomicie imituje drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: niebieski, czerwony, seledynowy, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące kamienie są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz łańcuszków. Gdzie kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te bogato dekorowane.