Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Czyściwo bawełniane zamówisz na verdeavis.pl.

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie najwyższych standardów higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co powinno się zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach gospodarki się go używa?

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są najczęściej używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, np. w firmach produkcyjnych, w branży chemicznej, w zakładach przemysłowych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z pyłem, zaschniętym brudem, plamami z oleju, tłuszczem czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może także być użyte do przecierania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry dłoni, a zarazem są niezwykle mocne, chłonne oraz elastyczne

Papierowe i uniwersalne – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia produkty z papieru oraz z włókien. Dla potrzeb sektora spożywczego opracowano czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis znajdziesz artykuły wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do usuwania intensywnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i wykorzystywane są do oczyszczania różnych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]