Części zamienne do samochodów Dacia kupuj w profesjonalnym sklepie

Kup części Dacia.

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który od dnia założenia kooperuje z francuską marką Renault. W naszym kraju samochody tej marki cieszą się ogromnym popytem wśród klientów – zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, są przestronne, komfortowe, sprzedawane w rozsądnych cenach, a części Dacia bez trudu znajdziemy w wielu zakładach motoryzacyjnych i sklepach online oraz stacjonarnych. Według statystyk w 2018 r. najczęściej nabywanym modelem Dacii naszym kraju był Duster – w tym roku kupiono prawie 10 tysięcy tych aut. Na kolejnym miejscu uplasowała się Dacia Sandero z liczbą niemal 6,500 kupionych egzemplarzy. Kupujący chętnie decydowali się również model Lodgy.

Elektryka, układ hamulcowy – te części Dacia być może zamienisz

Według opinii użytkowników samochodów marki Dacia, uszkodzeniom dość szybko ulegają elementy takie jak np. układ hamulcowy, oświetlenie, elektryka, a także elektronika, jednakże jest to normalne przy regularnej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające awariom części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których odszukamy zarówno akcesoria wewnętrzne pojazdów, elementy układu wydechowego, jak i podwozia. Za sprawą szerokiej oferty sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, także tak małą część naszego samochodu jak gałka zmiany biegów czy uszczelki.

Wyposaż się w części Dacia przez internet

Czemu warto zamówić części Dacia przez internet? Głównie z uwagi na dużą ofertę elementów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów online na co dzień korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również profesjonalni mechanicy samochodowi szukający części do warsztatów.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]