Części zamienne do Citroena kupuj w profesjonalnym sklepie

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci lubiana przez polskich kierowców. Jej auta w naszym kraju są doceniane ze względu na przystępną cenę, szeroką dostępność oraz przede wszystkim za pokaźną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, C1, C2, C3, Jumper, C-Elysse, Xantia, Nemo, Xsara i Saxo. Oczywiście, tak jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, dlatego posiadacze samochodów z francuskiej stajni muszą być gotowi na to, że prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części do Citroena – co zamawiamy najczęściej?

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których powstają inne awarie. W pierwszej kolejności trzeba na pewno napomknąć o płynach, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji oraz olej silnikowy. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, potrzebują też elementy układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie niedrogo i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najlepszym wyborem są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, często produkowane w chińskich fabrykach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co niekorzystnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny posiadacze aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie potrzebne części można nabyć online.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]