Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Dalsze informacje o baniaku na wino.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]