Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie ważny element bezpieczeństwa jazdy pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł lub zbagatelizowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy świateł jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co oferuje krakowski producent oświetlenia samochodowego?

Właściwie w portfolio OE Industry znajdziemy każdy typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry oferuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, rolniczych czy specjalnych. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to zaledwie ułamek oferty spółki OE Industry.

Spółka OE Industry kompleksowe testowanie nowych produktów

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona grupa ekspertów gotowa zrealizować pomysł zamawiającego, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, OE Industry udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania wykwalifikowanej kadry profesjonalistów, drobiazgowych analiz oczekiwań swoich klientów, a także silnej presji na kompleksowe testowanie nowych produktów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Kontakt z firmą:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]