Dlaczego stół jest najważniejszym meblem w domu?

Chcesz kupić stoły dębowe? Sprawdź https://bit.ly/3vInL2C.

Czy ustawiony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze pozostanie najistotniejszym meblem w domu. W związku z tym wybierając stół powinno się zwrócić uwagę nie tylko na jego atrakcyjny design, ale i jego jakość.

Stół w jadalni wzbudza pragnienie rozmowy między bliskimi

W salonie przesiadujemy przez większą część czasu i tam też z reguły się relaksujemy, niemniej jednak to stół w kuchni jest w istocie centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Chwile spędzone na wspólnym spożywaniu posiłków z najbliższymi silnie przyczyniają się do umocnienia więzi rodzinnych i przyjacielskich. Stół łączy, bo umożliwia bezpośredni kontakt kilku osób na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji wyzwala chęć rozmowy między członkami rodziny. Warto zorganizować mieszkanie tak, żeby wytyczyć w nim miejsce na rozstawienie stołu w odpowiedniej odległości np. od głośnego telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko codzienne posiłki, ale także przyjęcia bożonarodzeniowe bądź imieninowe pozwolą domownikom skoncentrować się na tym co w tej chwili jest najważniejsze, czyli rozmowie z rodziną czy też ze znajomymi. Liczne badania wykazują dodatkowo, że jedzenie przy stole pomaga rozwinąć prawidłowe nawyki żywieniowe też u dzieci i młodzieży. Przy stole spożywamy posiłki wolniej i bez stresu, na co korzystny wpływ ma, rzecz jasna, spędzanie czasu z najbliższymi.

Designerski stół do jadalni z litego drewna – rewelacyjna trwałość

Stół do jadalni bądź kuchni musi być wytrzymały. Będzie wszak każdego dnia używany, częstokroć nie tylko spożyć obiad, ale także jako miejsce wykonania jakichś prac, które wymagają dużego płaskiego blatu, odrabiania lekcji czy po prostu rozrywki, np. układania puzzli z maluchami i gry w karty lub w gry planszowe. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od uznanych projektantów wyróżniają się niezwykłą trwałością, unikalnym wzornictwem jak również naturalnością surowców zastosowanych do ich produkcji (m.in. drewno orzechowe i dębowe), których na próżno szukać w ofercie meblowych sieciówek. Twórcy rzemieślniczych stołów wykonują również stoły rozkładane, przydatne w czasie okazjonalnych spotkań w większym gronie rodzinnym. Decydując się na zamówienie designerskiego stół z litego drewna możemy być pewni, iż kupujemy stół, który nie zniszczy się przez lata. Dostajemy również możliwość personalizacji stołu, i co za tym idzie lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać dom.

Kontakt z firmą:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]