Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast Pomorza – z niedużej rybackiej wioski założonej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Dowiedz się, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W czasie urlopu w Gdyni warto również pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Pokoje w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z telewizorem, odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, jak również żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i smaczne posiłki w atrakcyjnej cenie.