Serwis iPhone – kto dokona wymiany baterii i szybki w telefonie?

Chcesz poznać więcej informacji o wymianie baterii? Wejdź na serwisproduktowapple.pl.

Komputery, smartfony i tablety są obecnie niezbędnym elementem naszego życia zawodowego, jak i prywatnego, skutkiem tego nabywając te akcesoria z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją cieszą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które pomimo bardzo dużej ceny w zestawieniu z produktami podobnych firm, z każdym rokiem zyskują sobie setki tysięcy nowych klientów. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej jakości może przestać poprawnie działać lub zostać uszkodzony w rezultacie intensywnego użytkowania. Ale nie oznacza to, iż od razu należy wymienić go na nowy – wystarczy wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i drobnych części – co naprawi Serwis Apple Warszawa?

Kto posiadał produkty Apple przekonał się, że te urządzenia pracują bezawaryjnie przez wiele lat, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień dostaje prośby o wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych w wyniku upuszczenia telefonu ze sporej wysokości, jak również wymianę innych małych części jak niereagujący przycisk HOME bądź zepsuty układ U2. Nasi specjaliści pomogą także w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Tak długo jak iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że naprawa nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne wydatki, na które nie każdego stać. Całe szczęście na terenie całej Polski, przeważnie w dużych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w od ręki potrafią wykonać naprawę produktów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, zakupionych na przestrzeni ostatnich 10 lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w okolicy miasta brak serwisu serwisu iPhone’a więc nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, poszukaj fachowców, którzy podejmą się naprawy produktów Apple dostarczanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Kontakt z firmą:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555