Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także chrzty, komunie oraz „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie pasującej do okazji sali.

Jak wybierać lokal na imprezę okolicznościowej?

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny albo osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których znaczną grupę uczestników będą najmłodsi, a więc ceremonie chrztu czy komunie, warto urządzać w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski serwowane uczestnikom również powinny być dopasowane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęcia – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej oprawie odbywają się w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści blisko trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania menu, przez rozłożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]