Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę sali weselnej pod Krakowem w rozsądnej cenie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary i ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka bardzo istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie prosty. Jeżeli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy dekoracja sali, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Impreza może zostać zorganizowana też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż położony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]