Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Catering przekąski - usługa dla Ciebie.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest problematyczne, gdy mamy wystarczająco czasu na zamawianie potrzebnych produktów oraz następnie własnoręczne preparacja z nich smacznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się porzucić pomysł świętowania znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Co wyróżnia catering kanapkowy?

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to oferta skierowana głównie do firm, jednakże decydują się na nią regularnie także osoby prywatne i rozmaite instytucje urządzające wytworne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy w wariancie finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które można spożyć stojąc i nie używając sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to danie na “jeden gryz”. Finger food to głównie kanapki, tartoletki owocowe i warzywne czy też roladki. Ten model cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na bliskiej interakcji gości. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych pogawędkach, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stole.

Zalety cateringu kanapkowego?

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą zalety, jakie niesie zamówienie organizacji cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Potrawy oraz zimne i ciepłe napoje leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to niezmiernie przydatne przede wszystkim w niedużych salach, w których zmieszczenie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering opierający się na przekąskach natychmiast sprawia też, iż bankiet ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Trzeba zaznaczyć, że menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze niż wyszukane kolacje, a przy tym daje więcej opcji dostosowania ich do wyborów żywieniowych uczestników uroczystości. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć bywało główną przeszkodą przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]