Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Na joannaklusak.com uzyskasz więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków

Biuro architektoniczne świadczy obszerne spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie dogląda rozwoju robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku bądź proponuje aranżację już gotowych mieszkań.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię kreatywne, nowatorskie projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura, obiekty rekreacyjne i pensjonaty. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może także opracować plan obszernych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]